zavřít

Fight Club #296 HD: Krabí maso

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mafia III je venku a debatě o česko-americkém pokračování české herní série jsme se samozřejmě nevyhnuli ani ve Fight Clubu. Po Honzovi Slavíkovi, jehož recenzi vám určitě doporučujeme k přečtení, se ke hře od Hangar 13 vyjádřilo i osazenstvo naší klubovny, tentokrát ve složení Pavel Dobrovský, Martin Bach, Adam Homola a Vašek Pecháček. A přestože si debata o třetí Mafii zabrala největší díl podcastu, dostali jsme se i k jiným tématům.

Pavla zaujala VR hra Lone Echo od Ready at Dawn. Martina zase vyjádření šéfa prodeje her Amazonu, který se nechal slyšet, že herní branže prochází v roce 2016 těžkou zkouškou, co se týče prodejů her, a přidal i několik zajímavých důvodů, proč k této stagnaci dochází. Na závěr jsme se, jako vždy nevykašlali na na vaše dotazy z mailu a z chatu.

Audio verzi Fight Clubu #296 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Mafia (série) byznys akční podcast 3rd person third person Fight Club

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.