zavřít

Fight Club #289 HD s Mr. Hladem: Mizerný režisér David Cage

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Matěje Svobodu alias Mr. Hlada dobře znáte z filmového webu MovieZone -  z článků i z podcastů. Jeho specialitou ale nejsou pouze filmy a všechno okolo nich. Zajímají ho také hry, o kterých jsme se v dalším Fight Clubu rovněž bavili. Mr. Hlada v této debatě doplnili Pavel, Aleš a po delší době i Petr.

Konkrétně jsme řešili kooperativní stealth akci Metal Gear Survive a Aleš zmínil nové informace Battlefield 1. Nakonec jsme ale Mr. Hlada vytěžili hlavně filmově, i když z herní perspektivy. Kdo jiný by měl vědět, jak je to s filmovými adaptacemi herních značek lépe než právě on. Dostal k tomu dost prostoru. Stejně tak ale došlo i na vaše dotazy z mailu a z chatu. 

Audio verzi Fight Clubu #289 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: online akční multiplayer kooperace podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.