zavřít

Fight Club #287 HD: Platón v sudu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv herní scéna v prázdninových měsících zrovna nevře strhujícími zprávami, přesto se našlo dost témat, o kterých si ve Fight Clubu můžeme podiskutovat. Tentokrát se před kamerou sešlo trio Pavel Dobrovský, Honza Olejník a Václav Pecháček. Mezi tématy, která probrali najdete například smutný osud fanouškovské hry Galaxy in Turmoil ze světa Star Wars, které Disney a EA vystavili stopku.

Kluci se pozastaví i nad tím, jak bude vypadat letošní Gamescom z hlediska zabezpečení, které organizátoři s předstihem řeší a nakonec skončíme v Brazílii – respektive v hrách, které se aktivně snaží využít blížících se olympijských her a přidávají obsah, který je k nim tematicky laděný.


Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.