zavřít

Fight Club #253 HD: Delegace z Číny

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lukáš „Čočík“ Codr se sice ve Fight Clubu objevil jako host jen jednou, navíc před více než čtyřmi lety, přesto si ale troufáme říct, že jeho jméno vám nebude neznámé. Náš bývalý kolega z OPSM2 a Levelu tráví posledních několik let v Šanghaji, kde donedávna pracoval v čínské pobočce 2K Games a podílel na vývoji několika úspěšných mobilních her v čele s dvoudílnou Sid Meier's Civilization: Revolution. Když Lukáš ve středu ráno přistál v Praze, nemohli jsme jej jen tak nechat vyrazit do víru velkoměsta a několika pádnými argumenty jsme ho přesvědčili, aby se spolu s Martinem, Pavlem a Petrem natočil 253. Fight Club.

Asi vás nepřekvapí, že řeč byla hlavně o Číně a specificích tamní herní scény. Přestože je čínský trh s hrami druhý největší hned po USA, jeho podoba je hodně vzdálená tomu, co považujeme za normální. Od slabé pozice herních konzolí a převaze PC a mobilních her přes specifický systém distribuce her až po neuvěřitelnou oblibu free to play her - Čína je prostě jiný svět a Čočík se nám snažil jeho specifika vysvětlit.

V druhé části podcastu došlo samozřejmě na vaše otázky, které logicky směřovaly hlavně na Lukáše Codra a jeho zkušenosti s životem v Číně.

Audio verzi Fight Clubu #253 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň! 

Tagy: Čína byznys podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.