zavřít

Fight Club #221 HD: Guilty pleasure

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve světě plném aprílových vtípků vám Fight Club přinesl jednu z mála jistot, na které jste se mohli spolehnout. Opět jej moderoval Pavel Dobrovský, opět dorazil Petr Poláček i Lukáš Grygar, a opět začal s lehkým zpožděním. Určité zpestření tu ale přeci jenom bylo. Do 221. dílu dorazil náš stálý autor Adam Homola a společně s ním jsme probrali dopad komunitních funkcí na prodeje her na Steamu, zajímavě vypadající hru Do Not Cross nebo zajímavou onlineovku Crowfall.

V druhé části Fight Clubu jsme si samozřejmě udělali čas i na vaše dotazy a vyhlášení soutěže o Bloodborne pro PS4.

Audio verzi Fight Clubu #221 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: byznys podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.