zavřít

Fight Club #219 HD: Výpary pixelů

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S přehledem nejdůležitější událostí tohoto týdne bylo oznámení hned několika zásadních novinek od Nintenda. Japonská firma vstupuje na trh s mobilními hrami, chystá novou herní konzoli a připravuje též novou komunitní službu s předplatným po vzoru Xbox Live a PSN. Proto není divu, že právě tomuto tématu se budeme věnovat během vysílání 219. Fight Clubu nejobšírněji. Pavlovi, Martinovi a Petrovi v tom pomůže i speciální host pro tento týden - Petr Bulíř.

Společně s Petrem jsme se podívali nejen na plány Nintenda, ale i na zajímavou puzzle plošinovku Shiftlings. A v závěru novinkového bloku jsme se zastavili u filmu Pixels, ve kterém Adam Sandler bojuje proti herním legendám, které chtějí zničit svět.

Audio verzi Fight Clubu #219 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: byznys Kickstarter podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.