zavřít

Fight Club #218 HD: Kouzelná tlačítka

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do klubovny serveru Games.cz dorazil kvůli vysílání 218. dílu podcastu Fight Club Lukáš Macura z Cinemaxu, aby se společně s Pavlem Dobrovským, Martinem Bachem a Petrem Poláčkem rozpovídal o událostech, které v posledním týdnu hýbaly herní branží. Vzhledem k Lukášově vývojářské praxi jsme se ohlédli hlavně za nedávno skončenou konferencí GDC 2015 a rozebrali novinky kolem herních enginů, které citelně ovlivní tvorbu her v budoucnu.

Nezůstali jsme ale jen u technických záležitostí. Celý debatní blok jsme totiž zahájili kuriózní zprávou, která přišla z Turecka. Tamní vláda má totiž problém s Minecraftem - chce hru v této velké zemi zakázat.

Další téma se vztáhlo k novému kickstarterovému projektu bývalých vývojářů Star Citizenu, který slibuje návrat legendární série Descent. Pobavili jsme se šancích projektu na úspěch a o tom, jak se nám vlastně pozdává koncept nové hry. Stejné téma jsme pak nahodili i v souvislosti s hororem Lost Within, na kterém ve spolupráci s Amazonem pracují lidé z Human Head Studios.

Audio verzi Fight Clubu #218 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club GDC 2015

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.