zavřít

Fight Club #216 HD: Blizzard Free Edition

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do 216. dílu podcastu Fight Club dorazil po čase opět Adam Homola a společně s Martinem Bachem, Pavlem Dobrovským a Lukášem Grygarem probrali zajímavé herní události posledních dní a týdnů. Bavili se například o snaze dvou bývalých vývojářů Battlefieldu tvořit „středně velké“ hry nebo k blížící se Game Developers Conference 2015 v San Franciscu.

Martin a Petr jsou už v tuto chvíli na cestě do Kalifornie a očekáváme, že z GDC přivezou stejně jako loni spoustu zajímavých informací. Velké naděje se přitom vkládají do oznámení firmy Valve, která se nechala slyšet, že zde představí své řešení virtuální reality SteamVR a další novinky.

Po pozvánce na GDC 2015 Pavel představil novou verzi handheldu 3DS a společnými silami jsme okomentovali události kolem kontroverzních výroků Petera Molyneuxe z minulého týdne. A pak už následovaly naše odpovědi na vaše otázky z emailu a chatu.

Audio verzi Fight Clubu #216 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club GDC 2015

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.