zavřít

Fight Club #214 HD: Filmostroj

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už pár týdnů se ve Fight Clubu neobjevila žádná nová tvář a ve 214. pokračování našeho herního podcastu jsme se to rozhodli napravit. Vedle Pavla, Petra a Martina usedl kolega z filmového webu Moviezone.cz a náruživý hráč Matěj Svoboda alias Mr. Hlad. Asi vás tedy nepřekvapí, že řeč byla hlavně o chystaných filmech podle her. Nevyhnuli jsme se pochopitelně debatě o filmovém Warcraftu, ale zastaveníčko jsme si dali i u očekávaných adaptací Assassin's Creed a Hitman: Agent 47 (k němu vyšel v den natáčení tohoto FC první trailer).

Nejen herními filmy je ale živ člověk (naštěstí), takže po Hladově okénku jsme se podívali i do světa her. První téma obstaral šéf tvůrčího oddělení EA Richard Hilleman, který na konferenci D.I.C.E. prohlásil, že dnešní hry jsou příliš náročné na naučení a řadu svátečních hráčů tak odrazují.

V závěru jsme se pak věnovali kroku jedné z největších herních stránek světa, britského Eurogamer.net. Ten změnil systém hodnocení tak, že zrušil číselné shrnutí na konci recenze. V podcastu jsme se pobavili o tom, zda má podle nás taková změna smysl a jaké jsou rozdíly mezi hodnocením her a filmů.

Audio verzi Fight Clubu #214 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club filmy podle her

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.