zavřít

Fight Club #166 HD: Slavnosti červů

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čím jiným jsme mohli otevřít Fight Club #166? Samozřejmě povídáním o betě The Elder Scrolls Online, které obstaral Karel Drda. Ale žádné strachy, tentokrát bude Karel povídat bez jakékoli omáčky přímo o hře. A hlavně bez užití lidových výrazů. Druhým na řadě po Karlovi byl v roli hosta Lukáš Macura ze studia Cinemax – přišel představit novou hru Wormi.

S Lukášem jsme si dále popovídali o bizarní kauze ohledně mobilní hry Flappy Bird, po delší době jsme se zaměřili na polsko-německé akční RPG The Lords of the Fallen a rozebrali jsme poněkud fádní pojetí zombie apokalypsy v podání jinak nesmírně zajímavé akční hry Dying Light.

Ani v tomto Fight Clubu jsme nezapomněli na soutěž, tentokrát můžete vyhrát originálku Might & Magic X: Legacy. Podmínky se dozvíte, když si podcast pustíte. Kdybyste potřebovali audiozáznam Fight Clubu #165, tak ho najdete za tímto odkazem.

...

Fight Club #166 můžete sledovat též na našem YouTube kanálu. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.