Fight Club #160 HD: S Danem Vávrou o Kingdom Come
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #160 HD: S Danem Vávrou o Kingdom Come

21. 12. 2013 12:15 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Další rok s pravidelnými Fight Cluby utekl jako voda. Protože se polovina stálého týmu rozuteče na svátky bůhví kam, je Fight Club #160 posledním v roce 2013. Navážeme až v roce 2014. A protože na konec by mělo přijít to nejlepší, přemluvili jsme k účasti po delší době Dana Vávru.

Po mnoha měsících vývoje tvůrci z Warhorse tento týden oznámili historické RPG Kingdom Come a Dan se uvolil přijít do podcastu přiblížit, proč hru oznámili nyní, jak vybírali hudbu do traileru, jak je (ne)překvapili reakce hráčů z celého světa, a co mají v plánu dál. Také se od Dana dozvíte, jaké hry jej letos (ne)potěšily a povíme vám, kde se v Brně vzal drak. 

Ani v tomto Fight Clubu jsme nezapomněli na soutěž, tentokrát můžete vyhrát corebook RPG Numenera. Podmínky se dozvíte, když si podcast pustíte. Kdybyste potřebovali audiozáznam Fight Clubu #160, tak ho najdete za tímto odkazem.

...

Fight Club #160 můžete sledovat též na našem YouTube kanálu. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Nejnovější články