zavřít

Fight Club #144 HD: Indiani z Větrova

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po týdenní přestávce, kterou jsme vyplnili speciálním podcastem z Gamescomu, jsme se tento týden vrátili s regulérním dílem našeho Fight Clubu. Nejubilejní díl #144 svou přítomností oživili Fiola a Baty z Indiana, s nimiž jsme si na úvod vyměnili dojmy z letošního Gamescomu.

Dále jsme se s nimi bavili o budoucnosti online her, jak ji nakreslil Darrell Gallagher ze Square Enix. Sdělili jsme si také dojmy z hraní Assassin's Creed IV a pořešili nedávno ohlášené pokračování zlounské strategie Evil Genius. Nezapomněli jsme samozřejmě zodpovědět vaše dotazy z chatu i emailu, a do soutěže putoval... Jen se v článku podívejte na záznam Fight Clubu #144 sami, abyste zjistili oč hrajeme tentokrát. Audiozáznam  Fight Clubu #144 najdete za tímto odkazem.

Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.