zavřít

Fight club #127 HD: studio Amanita

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Audiozáznamem Fight Clubu #127 už jste si uši možná pročistili, nyní si můžete vyleštit i zrak s pomocí vidoezáznamu. Po několika týdnech absence se moderování ujal Pavel, který v úvodní části zpovídal Jakuba Dvorského z českého studia Amanita, které má na kontě dvojici Samorostů, Botaniculu, Machinarium a celou řadu dalších úspěšných projektů. Jakub se nám pěkně rozpovídal na celou řadu témat. Mimo jiné se od něj dozvíte, jak si vybírá lidi, s nimiž pak spolupracuje, co je pro něj ve hrách důležité, ale také proč by bylo dobré se přijet podívat na herní akci GameDay v rámci festivalu AniFilm.

Nouze však nebyla ani o tradiční debatní témata. Poté, co jsme se rozloučili s Jakubem, jsme si ve složení Martin, Pavel, Lukáš a Petr promulivili o koupi značky Homeworld studiem Gearbox, nit jsme nenechali suchou na nedávno spuštěném karetním RPG Coraabia a po čase jsme se zase podívali, co vyvádí Peter Molyneux se svým studiem 22 Cans. Pokud chcete navíc vědět, na jaké čtenářské otázky jsme odpovídali, potažmo oč se hraje v soutěži, tak si v článku pusťte videozáznam.

...

Jestli si pustíte podcast #127 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.