zavřít

Fight Club #106 HD: Rocky show

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Interně tomu říkáme „ten divněj podcast“, ale není to myšleno negativně, právě naopak. Odhodit jednou za čas zažité normy je potřebné, abychom se nezbláznili, a v tom dobrém to odskákal právě Klub rváčů s pořadovým číslem 106, ve kterém jsme vám představili dvojici tvůrců (vlastně tvůrce a tvůrkyni) z českého týmu Dreadlocks - Vaška Sahulu a Evu Grillovou. Pavel si s nimi v rozhovoru popovídal nejenom o chystané akční adventuře Enlightened, ale i obecně o úskalích vývoje herního hororu a provozování malého studia v tuzemských podmínkách.

Pak střih, Vašek Sahula je pryč, Eva Grillová zůstává a na pohovce sedí Lukáš s Petrem. Čtveřice spolu debatuje o současných aktivitách Petera Molyneuxe, odpárání multiplayeru z BioShock Infinite, budoucnosti značky Doom a fanouškovských filmových adaptací známých herních sérií. A v čem že nám ten podcast přijde divný? Možná je to jenom pocit…

Jestli si pustíte podcast #106 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.