zavřít

E3 2018: sledujte Fight Club Speciál s Jánem "Splitem" Ilavským

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rytmický Beat Saber je momentálně nejlépe hodnocenou hrou na Steamu a po Oculu a HTC Vive je nyní téměř připravená ovládnout i prostředí virtuální reality pro PlayStation 4. Při této příležitosti jsme si do prvního speciálního Fight Clubu k letošní výstavě E3 pozvali hosta ze všech nejpovolanějšího, tedy Jána "Splita" Ilavského ze studia Hyperbolic Magnetism.

Kromě Beat Saberu samozřejmě probereme všechna čerstvá oznámení z tiskových konferencí Electronic Arts, Microsoftu a Bethesdy, protože jsme se sice moc nezvládli prospat, zato jsme si utřídili myšlenky. Co nás nadchlo, co nás zklamalo a co spíš prošumělo, to probereme v redakční sestavě doplněné Splitem, který má na konkurenční oznámení coby hráč také svůj názor. 

První Fight Club Speciál k E3 2018 sledujte na našem YouTube kanále, kde nám během vysílání můžete klást do chatu zvídavé dotazy, názory i připomínky:

Tagy: virtuální realita hudební světelný meč E3 2018

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.