zavřít

Znovuzrozená strategie Master of Orion bude k dispozici i v české lokalizaci

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už s představením hvězdného dabingu, který uslyšíte v Master of Orion, došlo i k oznámení early accessu hry, do nějž se dostanete zakoupením sběratelské edice. Wargaming, respektive tvůrci v jeho sekci WG Labs, se nově podělili o detaily předběžného přístupu, který začíná už 26. února na Steamu. A pokud by nestačil nový trailer a informace o early accessu, místní hráče potěší i ujištění, že hra bude s časovým odstupem k dispozici v české lokalizaci.

Vývoj Master of Orion se momentálně nachází v pozdní alfa fázi, takže při spuštění early accessu bude k dispozici jen šest ras (Mrrshan, Psilon, Bulrathi, Alkari, Terrané, Sakkra) a především méně cest, jak dospět k vítězství v kampani a méně herních prvků. Ty budou přibývat, stejně jako nové rasy, postupně, jak bude tvůrčí tým postupovat s jejich dokončováním. Stejně tak časem k základní Windows verzi přibudou ty pro Mac OS, Linux a Steam OS. Hra stráví v předběžném přístupu minimálně tři měsíce.

Už v první fází early accessu si ovšem budete moci projít komplet celou hrou, jen prostě s méně prvky a rasami. V prvních fázích bude hra v angličtině a ruštině, k nimž postupem času přispějí další lokalizace včetně češtiny. Počítám, že jde primárně o titulky, protože pochybuji, že by hráči chtěli přijít o dabing herců jako Troy Baker, Nolan North či Mark Hamill (viz článek o dabingu).

Podívat se můžete na zmíněný trailer, v němž jsou záběry na technologický strom, filmečky z diplomatických jednání i sekvence z Tactical Battles, tedy realtime vesmírných soubojů, kde ovládáte svou flotilu. Poměřit své schopnosti budete moci jak proti AI protivníkům, tak i proti jiným hráčům online.

Tagy: strategie sci-fi

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.