zavřít

Znovuzrozená strategie Master of Orion bude k dispozici i v české lokalizaci

PC MAC Linux

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už s představením hvězdného dabingu, který uslyšíte v Master of Orion, došlo i k oznámení early accessu hry, do nějž se dostanete zakoupením sběratelské edice. Wargaming, respektive tvůrci v jeho sekci WG Labs, se nově podělili o detaily předběžného přístupu, který začíná už 26. února na Steamu. A pokud by nestačil nový trailer a informace o early accessu, místní hráče potěší i ujištění, že hra bude s časovým odstupem k dispozici v české lokalizaci.

Vývoj Master of Orion se momentálně nachází v pozdní alfa fázi, takže při spuštění early accessu bude k dispozici jen šest ras (Mrrshan, Psilon, Bulrathi, Alkari, Terrané, Sakkra) a především méně cest, jak dospět k vítězství v kampani a méně herních prvků. Ty budou přibývat, stejně jako nové rasy, postupně, jak bude tvůrčí tým postupovat s jejich dokončováním. Stejně tak časem k základní Windows verzi přibudou ty pro Mac OS, Linux a Steam OS. Hra stráví v předběžném přístupu minimálně tři měsíce.

Už v první fází early accessu si ovšem budete moci projít komplet celou hrou, jen prostě s méně prvky a rasami. V prvních fázích bude hra v angličtině a ruštině, k nimž postupem času přispějí další lokalizace včetně češtiny. Počítám, že jde primárně o titulky, protože pochybuji, že by hráči chtěli přijít o dabing herců jako Troy Baker, Nolan North či Mark Hamill (viz článek o dabingu).

Podívat se můžete na zmíněný trailer, v němž jsou záběry na technologický strom, filmečky z diplomatických jednání i sekvence z Tactical Battles, tedy realtime vesmírných soubojů, kde ovládáte svou flotilu. Poměřit své schopnosti budete moci jak proti AI protivníkům, tak i proti jiným hráčům online.

Tagy: strategie sci-fi

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.