zavřít

Zapněte si pásy, vychází nový ročník WRC 7 s obzvláště náročnými tratěmi

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Další rok s sebou nenese jen další sporty od EA, ale také nové rallye závody. Tentokrát opět pod hlavičkou studií Bigben a Kylotonn, která právě vydala WRC 7. Opět s oficiální licencí FIA World Rally Championship na aktuální ročník a opět na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve WRC 7 tím pádem najdete všechna oficiální auta i řidiče aktuální sezóny, všech třináct zemí, dvaapadesát speciálních tratí, všechny možné povrchy, silnější auta, lepší fyziku a další vylepšení, která byste od pokračování očekávali.

Tvůrci přitom vyslyšeli jednu z nejčastějších hráčských připomínek a zapracovali do hry mnohem delší a tedy náročnější závody. Ty zde mají formu speciálních Epic Stages, které mají přes dvacet kilometrů a jejich projetí vám tak může trvat i déle jak patnáct minut čistého času.

Díky délce Epic Stages je v nich spousta prostoru pro vystřídání všech možných povrchů i typů počasí, tudíž nepůjde o nic snadného a nováčci by si měli zahrát raději jiné módy. WRC 7 bude malými, ale významnými evolučními kroky následovat šestku už teď, kdy je hra od dnešního dne dostupná na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: rallye Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.