zavřít

Zahrajte si God of War a ICO na PS Vita

PlayStation 3 VITA

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Sony nadělila majitelům handheldu PS Vita nedávno toužebně očekávanou možnost hrát na něm hry z původního PSOne (i když to teda má své mouchy masařky), a nyní jim předhazuje další, potenciálně zajímavou, možnost: hrát na PSV skrze funkci Remote Play (takže se data streamují z PS3 do handheldu) tituly God of War Collection a ICO/Shadow Of The Colossus Collection.

Obě dvě kolekce obsahují v HD remasterované klasické hry, a když tiskovka Sony tvrdí, že na displeji PSV vypadají skvěle, tak to výjimečně není přehánění. Pokud obě dvě, nebo alespoň některou z výše uvedených herních kolekcí vlastníte, stačí si aktuálně stáhnout skrze PS3 patche, pak zapnout ještě Vitu a můžete se pustit do hraní. Tlačítka L2 a R2, které obě hry při hraní na PS3 využívají, si přitom můžete namapovat na zadní dotykové plošky handheldu, čímž je problém s nedostatkem fyzických ovládacích prvků na PSV vyřešen.

 

Tagy: handheld

Zdroje: EU PlayStation blog

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.