zavřít

Začněte brousit katany, Nioh vyjde na PC i se všemi přídavky

PlayStation 4 Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ale to je milé překvapení! Vynikající (viz recenzi) akční RPG Nioh od Team Ninja původně vyšlo pouze na PlayStation 4, ovšem teď se s devítiměsíčním zpožděním podívá i na PC. Koei Tecmo jej vydá 7. listopadu na Steamu s podtitulem Complete Edition, což vám asi jasně napoví, co od téhle verze můžete čekat – všechno. V balení bude základní hra i všechna příběhová DLC, která ke hře jsou - Dragon of the North, Defiant Honour a Bloodshed’s End.

Šéf vývoje Fumihiko Jasuda říká: „V Team Ninja jsme si vědomí toho, že spousta hráčů volala po PC verzi Nioh. Jsem tedy nadšený, že mohu oznámit, že tato masakrózní hra konečně bude k dispozici našim skalním fanouškům na PC. Doufám, že si užijete nezapomenutelné drama a opravdu náročné souboje s Yókai v tomto akcí nabitém titulu.“

Pro PC hráče bude k dispozici i speciální předmět, přílba Dharmačakra kabuto, což je hezký bonus, ale ve hře vám projde rukama tolik výbavy, že na tohle kabuto rychle zapomenete. Na co ale nezapomenete je někdy až vyčerpávající smršť náročných soubojů. A pokud myslíte, že jste ze Souls série vycvičení, doporučuji rychle přeřadit, protože Nioh je svou rychlostí a velmi specifickými prvky bojovky úplně jiné monstrum, kterému se musíte přizpůsobit.

Co se týče portu, tisková zpráva zkratkou zmiňuje, že budou k dispozici dva módy. Akční, který vám garantuje neklesajících 60 fps a pak „filmový“, který nabídne 4K zobrazení. Snad půjde celé nastavení nastavit dle vlastních potřeb, ale, popravdě řečeno, pro brilantní hru jako je Nioh se vyplatí případně ono 4K rozlišené obětovat. Na Steamu ostatně najdete i minimální hardwarové nároky a doporučenou sestavu.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG historická

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.