zavřít

Wii Mini přijde i k nám a to už v březnu

Wii

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Před pár měsíci byla představena zmenšená, osekaná verze klasické konzole od Nintenda jménem Wii Mini, ovšem jen pro severní Ameriku.

Nyní Nintendo oznámilo, že Wii Mini dorazí i do Evropy. V České republice speciální verze konzole vyjde 15. března. Kromě velikosti a designu je Wii Mini specifické především tím, že nemá přístup k internetu a nespustíte na ní hry na Gamecube.


Konzole je tedy určena ryze k hraní doma, bez nějakých dalších funkcí souvisejících s internetem. V balení s Wii Mini najdete i červený Nunchuk a Wii Remote Plus, přičemž konzole má být kompatibilní s většinou dalších přídavků k Wii. Což není špatná nabídka, byť ještě neznáme cenu na českém trhu.

Společně s Wii Mini rozšíří Nintendo svou nabídku Nintendo Selects o tituly Mario Party 8, Wii Sports Resort, Mario Power Tennis a Super Paper Mario. Wii Mini logicky neosloví někoho, kdo doma Wii nebo Wii U má, ale jako potenciální dárek pro ratolest, která nepotřebuje brouzdat po internetu to nevypadá jako špatná volba.

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.