zavřít

Vyšlo zajímavě vyhlížející adventurní RPG Driftmoon

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tak tohle nevypadá vůbec špatně. Mix RPG a adventury Driftmoon od nezávislého finského studia Instant Kingdoms, které tvoří manželský pár Anne a Ville Mönkkönenovi se tváří hodně nápaditě a hravě. Už jen popis hlavních hrdinů, kteří se pokusí zachránit svět Driftmoonu. K mladíkovi se přidá světluška, která sní o tom, že se stane hvězdou, panteří královna s masivním egem a chlapík, který přišel o vše kromě svých kostí.

Podle všeho hra bude kombinovat RPG, vybavování postavy a větvené rozhovory s adventurními logickými hříčkami, humorem a osobitým grafickým stylem. Herní doba se pohybuje mezi deseti až třiceti hodinami podle toho, jak hrajete a vychází dnes, takže pokud chcete, můžete si ji koupit na oficiálních stránkách. Osobně asi neodolám, protože tahle hra vypadá, že fantazií nešetří a kombinace těchto prvků, zvláště když člověk vidí vše v pohybu v traileru vypadá skvěle. 

Tagy: humor fantasy RPG adventura

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.