zavřít

Vyšla česká multiplayerovka Hackers, kde bojujete v zákulisní světové válce

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

České studio Trickster Arts dnes vydalo na mobilní platformy s iOS a Androidem svou multiplayerovou strategii Hackers, v níž spolu s ostatními hráči bojujete v rámci světové války hackerů. Úkolem každého je vyvinout co nejdokonalejší systém, který se bude bránit útokům jiných hráčů. Zároveň pracujete na vývoji svých programů, s nimiž na jiné hráče útočíte, to vše v rozhraní virtuální reality, jíž si můžete prohlédnout ve videu.

Jednou z hlavních deviz hry by mělo být budování vlastní architektury, která se před vámi modeluje do velmi rozsáhlé virtuální sítě. Pokud se tedy rádi kocháte svými výtvory a máte trochu vztah ke kyberpunkové estetice, tato část hry by vás mohla oslovit.

K dispozici bude ale i víc než 70 příběhových misí, v jejichž rámci budete moci zkoušet schopnosti a dispozice svého systému. Stojí za připomenutí, že Trickster Arts stojí za povedenou Hero of Many (viz recenzi). Hackers si můžete stáhnout skrz Appstore a Google Play.

Tagy: strategie simulace multiplayer česká hra logická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.