zavřít

Vyšla česká autobusová strategie City Bus Tycoon HD

iPad iPhone Android Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Také jste si rádi hráli ve stařičkém Transport Tycoon na dopravní magnáty? Teď si to můžete v trochu jiném interfacu zkusit v počítačové i mobilní verzi v rámci simulátoru městské dopravy City Bus Tycoon HD. Český vývojář Daniel Viktorin (stojí třeba za oblíbeným MHD Simulator) jej totiž nedávno dokončil a nyní vydal na všechny klíčové platformy včetně PC, iOS, Android a dokonce i Kindle.

City Bus Tycoon HD vám nabídne padesátku levelů, které by měly nabídnout solidní výzvu vašim manažerským schopnostem a celému vašemu transportnímu impériu na kolečkách. K dispozici budete mít osm typů autobusů a pět vylepšení zastávek. Další detaily včetně rozcestníku na jednotlivé platformy najdete na oficiálních stránkách, zatímco trailer na hru na vás číhá uvnitř článku.

...

Tagy: strategie

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.