zavřít

Víkendovka na GOG: Gothic, Painkiller, Zaklínač...

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

GOG pořádá další víkendovou slevovou akci. Nese název Nordic Charge a můžete v ní získat...

GOG pořádá další víkendovou slevovou akci. Nese název Nordic Charge a můžete v ní získat rozličné tituly s 50% slevou. Mezi těmi zajímavějšími kousky je Gothic 2 Gold Edition a pro někoho možná i Gothic 3, potažmo Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition (čím blbější hra, tím delší název :), každý po cca 90 Kč. Za devadesát kaček seženete i parádní Neighbours From Hell Compilation, Painkiller Black Edition, nebo třeba tituly ze série Spellforce. Za nějakých 56 Kč pak můžete sehnat strategii Alien Nations, podvodní Aquanox, nebo třeba slovenského Chasera. Stránku akce najdete zde.

Nezávisle na víkendovce Nordic Charge je v akci i první Zaklínač, kterého můžete na GOG koupit za mrzkých 90 Kč. Což za prvního Zaklínače rozhodně stojí, i když je pravděpodobné, že hru už několikrát máte. Ale hodí se to třeba i v případě, že jste jedničku nehráli a dvojku jste si teď koupili na Xbox 360. Zaklínač za polovic není omezen pouze na víkend - ten skončí v úterý v poledne. Mimochodem připomínáme, že na GOG po Theme Hospital vyšly nedávno další dvě stařešiny: Ultima 8 a Populous: The Beginning. Za cca 110 Kč za kus.

Tagy: strategie RPG staré dobré hry

Zdroje: GOG.com

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.