zavřít

Ve Steep začíná celosvětový turnaj o kredity a speciální předměty

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sportovní hra Steep nejede jen na svůj otevřený svět a blbnutí na svahu, ale také na turnaje. Na přelomu ledna a února jsme se dočkali turnaje Backcountry, zatímco teď všechny hráče čeká Freeride World Tour, na kterém se Ubisoft domluvil se stejnojmenným partnerem. Turnaj poběží několik dnů a na jeho konci můžete získat spoustu kreditů do hry a několik exkluzivních věcí pro vašeho virtuálního sportovce.

Celý Freeride World Tour se pojede na lyžích či snowboardu a sestává z tří fází. Tou první je kvalifikace, která poběží od 17. do 23. března. Do ní se mohou dostat úplně všichni, a právě tam se ukáže, kdo má šanci a kdo by si měl radši jezdit po svahu jen tak pro zábavu. Kvalifikace bude sestávat z různých výzev, kdy každý den dostanete jednu novou a budete si moct vybrat.

Samotný turnaj pak poběží od 23. do 27. března pod názvem Steep of Doom a bude se jezdit na střední obtížnost v lokaci Cursed Mountains. Finále pak nese název Steep Aravis, kdy se pojede opět na střední obtížnost v lokaci Aravis.

Do finále, které bude probíhat do 31. března do 3. dubna, se dostane za každou platformu (PC, PS4, Xbox One) jen 23 hráčů a vyhrát může jen ten nejlepší. Steep se nedávno dočkal také poměrně velkého a bezplatného updatu, který do hry přidal Aljašku.

Ta toho sice na hře jako takové moc nezměnila, ale minimálně ji solidně rozšířila. To, společně s dalšími updaty, tak hře jen prospělo. Dojmy z Aljašky si můžete přečíst zde a recenzi na Steep zase tady.

Tagy: hory online sportovní sport multiplayer asymetrický multiplayer E3 2016

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.