zavřít

Ve Steep začíná celosvětový turnaj o kredity a speciální předměty

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sportovní hra Steep nejede jen na svůj otevřený svět a blbnutí na svahu, ale také na turnaje. Na přelomu ledna a února jsme se dočkali turnaje Backcountry, zatímco teď všechny hráče čeká Freeride World Tour, na kterém se Ubisoft domluvil se stejnojmenným partnerem. Turnaj poběží několik dnů a na jeho konci můžete získat spoustu kreditů do hry a několik exkluzivních věcí pro vašeho virtuálního sportovce.

Celý Freeride World Tour se pojede na lyžích či snowboardu a sestává z tří fází. Tou první je kvalifikace, která poběží od 17. do 23. března. Do ní se mohou dostat úplně všichni, a právě tam se ukáže, kdo má šanci a kdo by si měl radši jezdit po svahu jen tak pro zábavu. Kvalifikace bude sestávat z různých výzev, kdy každý den dostanete jednu novou a budete si moct vybrat.

Samotný turnaj pak poběží od 23. do 27. března pod názvem Steep of Doom a bude se jezdit na střední obtížnost v lokaci Cursed Mountains. Finále pak nese název Steep Aravis, kdy se pojede opět na střední obtížnost v lokaci Aravis.

Do finále, které bude probíhat do 31. března do 3. dubna, se dostane za každou platformu (PC, PS4, Xbox One) jen 23 hráčů a vyhrát může jen ten nejlepší. Steep se nedávno dočkal také poměrně velkého a bezplatného updatu, který do hry přidal Aljašku.

Ta toho sice na hře jako takové moc nezměnila, ale minimálně ji solidně rozšířila. To, společně s dalšími updaty, tak hře jen prospělo. Dojmy z Aljašky si můžete přečíst zde a recenzi na Steep zase tady.

Tagy: hory online sportovní sport multiplayer asymetrický multiplayer E3 2016

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.