zavřít

Válečná strategie Men of War: Assault Squad 2 vyjde na konci února

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Válečná strategie Men of War: Assault Squad 2 má konečně oficiální datum vydání. Dříve se s hrou počítalo na čtvrtý kvartál minulého roku, ale zjevně to tvůrci nestihli. Nové a snad už finální datum vydání bylo stanoveno na 20. února 2014, kdy si hru budete moci zakoupit a stáhnout z obvyklých digitálních obchodů.

Ostatně na Steamu už běží předobjednávka za 24 euro, přičemž standardní cena se po vydání vyšvihne na 30 euro. Men of War: Assault Squad 2 se bude chlubit hlavně novými skirmish módy v singleplayeru a velkých novot se dočká taky multiplayer. Přibydou do něj nové 1v1 - 4v4 mapy. Komu by to nestačilo, může si užít obří bitvy v novém herním módu pro 8v8 hráčů.

Tvůrci se v tiskové zprávě chlubí také výrazně vylepšením enginem a vůbec celou vizuální stránkou - ať už jde o pokročilou podporu pro procesory s více jádry, lepší technologii shaderů nebo nové uživatelského rozhraní a umělá inteligence. Chybět nesmí samozřejmě ani vestavěná možnost pro nahrávání videí, ze které se dnes už stává pomalu standard.

Tagy: strategie akční historická válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.