zavřít

V retro akci Huntdown lovíte jako žoldnéři hlavy zločineckých gangů

iPad iPhone Android PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Pokud s láskou vzpomínáte na sérii Metal Slug, určitě zpozorněte. Nově představená akce Huntdown se totiž k této slavné sérii, jejíž první díl vyšel již před dvaceti lety, hrdě hlásí. Hra vás přenese do budoucnosti, ve které policie a další bezpečnostní složky státu zcela ztratily kontrolu nad ulicemi. Bezvládí se však nekoná – kontrolu totiž svědomitě převzaly nebezpečné gangy, proti nimž se jedinou zbraní stali po zuby ozbrojení žoldáci, za které budete hrát.

Z hlediska hratelnosti se jedná o klasickou arkádovou střílečku, ve které hráči postupují zleva doprava po lineární trase a během toho likvidujete vše, co vám vstoupí před mířidla. Skrz grafickou stránku, hudbu i hratelnost na vás dýchne neopakovatelná atmosféra 80. let.

Této stylizaci odpovídají i jednotlivé gangy - najdete zde pankáče, motorkáře, milovníky hokeje apod. Jak můžete vidět z videa, ve hře bude fungovat kryt podobný tomu z Blackthorne. Na výběr budete mít ze tří různých žoldnéřů, kteří se liší výbavou i schopnostmi. Počítejte s retrem i futuristickými zbraněmi, souboji s lidmi i obřími roboty. Prostě jako ve správném béčkovkém sci-fi z VHS z 80.let. Na hře pracuje duo dva švédských vývojářů, kteří plánují Huntdown vydat ještě letos na PC, PS4 a Xbox One a časem možná i na mobilní platformy.

 

 

Tagy: akční sci-fi retro arkáda indie hra E3 2016

Zdroje: tisková zpráva,PC Gamer,Gamersyde

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.