zavřít

V retro akci Huntdown lovíte jako žoldnéři hlavy zločineckých gangů

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Pokud s láskou vzpomínáte na sérii Metal Slug, určitě zpozorněte. Nově představená akce Huntdown se totiž k této slavné sérii, jejíž první díl vyšel již před dvaceti lety, hrdě hlásí. Hra vás přenese do budoucnosti, ve které policie a další bezpečnostní složky státu zcela ztratily kontrolu nad ulicemi. Bezvládí se však nekoná – kontrolu totiž svědomitě převzaly nebezpečné gangy, proti nimž se jedinou zbraní stali po zuby ozbrojení žoldáci, za které budete hrát.

Z hlediska hratelnosti se jedná o klasickou arkádovou střílečku, ve které hráči postupují zleva doprava po lineární trase a během toho likvidujete vše, co vám vstoupí před mířidla. Skrz grafickou stránku, hudbu i hratelnost na vás dýchne neopakovatelná atmosféra 80. let.

Této stylizaci odpovídají i jednotlivé gangy - najdete zde pankáče, motorkáře, milovníky hokeje apod. Jak můžete vidět z videa, ve hře bude fungovat kryt podobný tomu z Blackthorne. Na výběr budete mít ze tří různých žoldnéřů, kteří se liší výbavou i schopnostmi. Počítejte s retrem i futuristickými zbraněmi, souboji s lidmi i obřími roboty. Prostě jako ve správném béčkovkém sci-fi z VHS z 80.let. Na hře pracuje duo dva švédských vývojářů, kteří plánují Huntdown vydat ještě letos na PC, PS4 a Xbox One a časem možná i na mobilní platformy.

 

 

Tagy: akční sci-fi retro arkáda indie hra E3 2016

Zdroje: tisková zpráva,PC Gamer,Gamersyde

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.