zavřít

V PlanetSide 2 půjde v blízké budoucnosti budovat a bránit základny

PlayStation 4 Windows

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Rozhodně se nedá říci, že by tvůrcům online akce PlanetSide 2 chyběly ambice. Právě naopak, jak napovídá stream na Twitchi, mají v rukávu schovaná esa a nebojí se je použít. Tři roky po vydání v listopadu 2012 (PC) představili možnost budovat na rozsáhlých mapách základny a obranné struktury. K dispozici budou například umělou inteligencí ovládané věže, generátory a obranné zdi.

Střílny můžete ovládat osobně z pohledu třetí osoby nebo je po upgradu necháte základnu, a hlavně její jádro, chránit automaticky. Základny včetně obranných struktur můžete stavět kdekoli na mapě, ale samozřejmě si to vyžádá čas a potřebné zdroje stejně jako případné vylepšování.

První verze celého nového systému stavění základem se snad zanedlouho objeví na testovacích serverech s tím, že do veřejné verze by se mohl dostat ještě před koncem roku. K dispozici však v rámci něj bude pár základních struktur a bloků a zřejmě i dosti spartánské ovládání a rozhraní. Tvůrci pak budou logicky celý systém ladit a postupně přidávat například nové bloky a akce, které s nimi lze provádět.

Záznam streamu nabízí vedle několika pádů hry a spousty tlachání také záběry přímo ze hry s komentářem vývojářů, které představují nejen budování základny, ale i její rozšiřování a vylepšování obranných věží. Vidět lze nadále i obranu, správu prostředků nutných k expanzi a celkově zakomponování těchto novinek do stávajících mechanismů.

Tagy: strategie online akční sci-fi multiplayer FPS

Zdroje: VG247,PC Gamer,Reddit

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.