zavřít

V dalším mobilním Hitmanovi si zahrajete na snipera, navíc zadarmo

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Square Enix se na mobilech zalíbilo a vypadá to, že mezi plnohodnotnými Hitmany pro PC a konzole bude firma pravidelně vydávat i menší Hitman hry pro mobilní hračky. Ostatně nedávno vydaný Hitman GO se povedl a před pár dny se konečně objevil i na Androidu. Tentokrát ale nepůjde o tahovou strategii připomínající deskovku. Vývojáři ze studia Square Enix Montréal pracují na free to play mobilním titulu Hitman: Sniper a jeho název je výmluvný sám o sobě.

Hitman: Sniper si ale nepleťte s Hitman: Sniper Challenge - jde o dvě odlišné projekty a vývojáři se v tiskové zprávě dušují, že chystaná novinka bude kompletně novou hrou.

Hitman: Sniper vyjde ještě letos a má nabídnout spoustu levelů s hromadou možností, jak se zbavit stráží a sejmout určený cíl. Neměla by chybět ani spousta scénářů, které mají zajistit velkou znovuhratelnost.

"Hra je od začátku navržena pro dotyková zařízení a všech předností těchto platforem též bude plně využívat. Nebudou v ní chybět ani multiplayerové výzvy s online žebříčky. Hra je free to play, abychom tak zvýšili úroveň online zápolení mezi hráči," uvedli tvůrci v tiskové zprávě.

V galerii se můžete podívat na prvních pár obrázků a hodně napoví také přiložený trailer. Pokud se vám nechce čekat až Hitman: Sniper vyjde, můžete si zatím klidně zdarma vyzkoušet Hitman: Sniper Challenge.

Tagy: akční mobilní hry

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.