zavřít

V adventuře Radiant One se bavíte lucidním sněním

Windows Xbox One iOS Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Fntastic možná neznáte, ale to oni stojí za zajímavým survivalem The Wild Eight. Na Steamu byste hru pod jejich střechou hledali marně, protože práva získala společnost HypeTrain Digital, která ji dokončuje v předběžném přístupu. Fntastic se tak mohou plně věnovat svému dalšímu projektu, kterým je snová adventura Radiant One.

Jednoduchá a svým způsobem krásná grafika vyvolává zvláštní pocit pohody, která bude co nevidět narušena. Danielův běžný, nudný život plný závislosti na sociálních sítích a médiích se obrátí naruby po nálezu tajemné knihy o lucidním snění. Po několika pokusech se hlavnímu hrdinovi skutečně podaří probudit ve vlastním snu a pohrát si s jeho ohebnou realitou.

V Radiant One vás čeká prohledávání okolí, zkoumání nekonečných možností tohoto skrytého vesmíru, překonávání překážek a řešení rozličných puzzlů. Ale kdo s čím zachází, tím také schází. V Danielových snech se postupně začnou objevovat děsivé výjevy, které ho pronásledují na každém kroku.

Co se to tady u všech strážců snění děje? Na to už musíte přijít sami. Poměrně brzy. Radiant One totiž vychází 25. července na PC, Xbox One a mobilních zařízeních se systémem iOS. To tedy tvrdí trochu uspávací trailer, zatímco stránka na Steamu uvádí o den pozdější datum. Každopádně ještě v červenci si můžete dát tuto jednohubku před spaním.

Tagy: sny adventura

Zdroje: GameWatcher

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.