zavřít

Unikly scénáře pro casting seriálu Zaklínač, hlavní roli v nich hraje Yennefer

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Zaklínačský seriál od Netflixu začíná nabírat povážlivě reálné obrysy. Před měsícem se na Redditu objevily textové ukázky dvou scén (jejich pravost následně potvrdila sama autorka Lauren S. Hissrich), které budou filmaři používat při castingu, a stojí za to se na ně podívat, abyste získali představu o směřování celého projektu. Hlavní postavou obou prozatímních scénářů, které se nakonec vůbec nemusí objevit v hotovém seriálu, je Yennefer z Vengerbergu.

Oba kousky najdete na tomto odkazu a dá se myslím bezpečně říct, že plní očekávání. Zvlášť u první scény, která se odehrává těsně před magickým banketem na ostrově Thanedd, je dialog, pokud mě paměť neklame, velmi podobný předloze. Yen je sarkastická, Geralt lakonický a z řádků je patrná jejich vzájemná chemie.

Sice si nejsem jistý, jestli se knižní (nebo i ten herní) Geralt dá popsat souslovím „ridiculously attractive“, ale samozřejmě záleží na tom, jaký herec se nakonec ujme titulní role. Požadavek na atraktivitu by rozhodně splňoval představitel Supermana Henry Cavill, který o roli bělovlasého mutanta v rozhovoru pro IGN vyjádřil nadšený zájem. Mimochodem prý víckrát dohrál Zaklínače 3 a má rozečtené knížky.

Dost by mě zajímala i představitelka Yen – bude z ní muset doslova odkapávat charisma, aby ustála sílu čarodějčiny osobnosti demonstrovanou i ve druhé scéně, kde dochází k zasloužené šikaně nechutného krále.

Připomínám, že uniklé scény v žádném případě nejsou finální verze, a dost možná se v seriálu vůbec neobjeví – jde čistě o pomůcky, podle kterých se budou vybírat nejvhodnější představitelé hrdinů zaklínačského univerza.

Casting by mohl začít už brzy (tweet z konce května odhadoval tříměsíční čekání), ale hotový seriál ještě nevyhlížejte. Geralt se na televizní obrazovky vrátí nejspíš až v roce 2020.

Tagy: fantasy

Zdroje: PC Gamer,Reddit

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.