zavřít

Tvůrci The Bunker vydají v dubnu interaktivní thriller Late Shift

PC

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Veskrze průměrné recenze na The Bunker vývojáře ze studia Wales Interactive neodradily a ti již brzy vydají další interaktivní film, nebo FMV hru, chcete-li. Nicméně, Wales Interactive jsou tentokrát pouze v roli vydavatele, o vývoj se stará studio CtrlMovie. Late Shift je příběh Matta, studenta matematiky, který se zapletl do komplikované krádeže v Londýně. Vaším úkolem bude se z celé šlamastiky vymotat a hlavně dokázat, že jste v tom nevinně a nepřijít při tom o život.

Late Shift vás čeká přes 180 různých voleb s tím, že rozhodnutí jsou vždy na vás a každé z nich může mít malý i velký vliv jak na vás, tak vaše okolí či klidně i vyústění příběhu. Konců má mít hra rovnou sedm a způsobů, jakým se k jednomu z nich dopracujete, bude ještě víc. Hra také neobsahuje žádné smyčky, ani přehrávané video nepauzuje, tudíž by měla působit v rámci možnosti přirozeně.

Scénář hry má na svědomí Michael Robert Johnson, jeden ze scenáristů celovečerního filmu Sherlock Holmes z roku 2009. O režii se postaral zase debutant Tobias Weber. Late Shift vyjde už v dubnu, a to na PC, Mac, PlayStation 4 a Xbox One. Hru najdete na Steamu pod tímto odkazem.

Tagy: adventura FMV

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.