zavřít

Tvůrci Test Drive Unlimited představili sandboxové závody The Crew

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Osud vývojářů z Eden Games se definitivně uzavřel letos v dubnu, ale neznamená to, že by se tvůrci Test Drive Unlimited vytratili nadobro. Ti hlavní dali hlavy dohromady, založili studio Ivory Tower a udali Ubisoftu next-gen závodní hru The Crew, o které Láďa na základě spekulací nedávno psal, i když to bylo dost zmatené. Po odhalení na tiskovce Ubisoftu už ale máme všichni docela jasno.

The Crew je arkádová závodní hra, která se odehrává na území USA, obsáhne prý přes 1000 reálných míst a nechá vás rozložit pouliční gangy v New Yorku, Miami, Los Angeles nebo Aspenu. V singleplayer režimu vás tedy čeká něco na způsob Rychle a zběsile, ale singleplayer není aspekt, na který se tvůrci The Crew zaměřují. Už z názvu plyne, že byste ve hře měli utvářet multiplayerové skupinky, které proti sobě budou bojovat ve městech, na venkově, v horách, na poušti, na pláži, zkrátka ve všech možných typech krajiny či terénu.

Prostředí ovšem stranou, v The Crew vás čeká otevřené prostředí, ve kterém se můžete účastnit nepřeberné nabídky misí od honiček s policajty nebo lokálními automobilovými gangy, až po kooperativní mise proti živým protihráčům s různým cílem, které nápadně připomínají Burnout hry.

...

The Crew chce rovněž nabídnout široké možnosti, pokud jde o tuning vozidel, což vám bude jasné, pokud se podíváte na videa okolo. Renderovaný trailer se vám asi bude hodně líbit, ale vývojářem komentovaná ukázka ze hry je přeci jenom lepší.

Když si odmyslíte řeči o tom, že má The Crew přepsat standardy platící pro závodní hry, a budete se soustředit na záběry ze hry, tak vám na mysli vytane něco ve smyslu The Need For Speed: Underground nebo The Juiced. Něco z obou sérií v sobě ostatně The Crew určitě má, ale jak se sami přesvědčíte na videu, záběr The Crew je mnohem větší – minimálně pokud jde o rozlehlost prostředí, ve kterém se jezdí, bojuje a závodí. V tomto The Crew odkazuje na Test Drive Unlimited hry, ale nabízí mnohem živější prostředí a méně strukturovaný systém propojování hráčů v rámci kooperativních misí.

...

Ve spojení s tím, že The Crew na pohled vaše oči spíše potěší, se nová závodní hra od Ubisoftu, bývalých tvůrců Test Drive Unlimited a vlastně i vývojářů z Reflections (série Drive), jeví slibně. Propojení s tablety (Android a iOS), na kterých bude možné provádět tuning vašich aut, případně organizovat vaši multiplayerovou skupinku, je v závislosti na úhlu pohledu solidním plusem pro všechny budoucí fanoušky, hráče a závisláky na The Crew. Uvidíme, jestli se jím stane někdo z nás nebo z vás…. The Crew vyjde na PC, PS4, Xbox One, iOS a Android platformách na začátku příštího roku.

Tagy: Závodní sandbox

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.