zavřít

Tvůrci FlatOutu ukazují svůj nový závodní titul

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Věřili byste tomu, že už je to přes 6 let, co vyšla poslední nová hra v sérii FlatOut? Možná se tomu těžko věří, vždyť něco pod názvem FlatOut 3 vyšlo před dvěma lety. Jenže pozor, to byl paskvil z dílen nizozemských ultrabudgetářů Team6. Ten pravý FlatOut, ten od Finů z týmu Bugbear, vyšel naposledny opravdu v roce 2006 jako FlatOut 2.

Vylepšená verze té samé hry, která jako FlatOut: Ultimate Carnage vyšla o rok později, ta se za regulérní zářez počítat nedá. Brzy se však mělo s tou příliš dlouhou pauzo něco udát – vývojáři z Bugbear se přiznali, že kutí novou závodní hru, s níž se chtějí vrátit ke svým tvůrčím kořenům. A pokud by si snad někdo chtěl myslet, že těmi kořeny je myšlena výborná rallye hra Rally Trophy, tak nechť se podívá na video povalující se někdo okolo.

Jde o in-game ukázku z chystané nové hry, kterou jsem pro potřeby založení záznamu u nás v databázi nazval FlatOut Next, i když je mi jasné, že FlatOut se jmenovat nebude. Práva na tuhle značku patřila Empire Interactive a nyní ji vlastní Strategy First. Soudě dle toho, že si vývojáři z Bugbear promují odhalení své nové hry sami a není v tom Strategy First zapojená, tak Finové s vydavatelem zjevně nespolupracují a tudíž se jejich FlatOut nebude jmenovat FlatOut, přestože to bude ten pravý FlatOut. Minimálně z destruktivního charakteru záběrů na videu to tak působí. Zbývá tedy jen počkat, s čím konkrétně vývojáři z Bugbear přijdou. Demoličních závodních her není nikdy dost.

Tagy: akční Závodní

Zdroje: Next Car Game

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.