zavřít

Tvůrci Deponie oznámili temné RPGčko Blackguards

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Když se řekne Daedalic Entertainment, tak si někteří z nás nepředstaví nic, ale ti kdo ví, tak mají před očima adventury klasického střihu. Navíc ještě adventury nevážného tónu či zpracování. Němečtí tvůrci ale chtějí vyzkoušet i něco jiného, a tak nový projekt nemá s jejich předchozí tvorbou mnoho společného. Oznámili totiž Blackguards, temně laděné fantasy tahové RPGčko, které můžeme očekávat už letos v létě.

Temný nádech Blackguards nebude spočívat jen v herním světě, ale i v hlavní postavě - jde o usvědčeného vraha, který bude cestovat po divokém jihu Aventurie. Naštěstí na to nebude sám, po boku bude mít společníky, což taky nebudou zrovna Mirkové Dušínové. Zloději, gauneři, závisláci na drogách a přijde prý i chlípný čaroděj Zurbaran. Partička k pohledání.

Sice půjde opět o záchranu světa před temnými silami, ale vtip spočívá v tom, že osud všeho nebude v rukou sličného prince, ale právě téhle bandy pochybných jedinců. Hra bude mít přes 170 unikátních bojových map a po celém světě mají být rozsety hordy nebezpečných nepřátel, které budete muset sprovodit ze světa. Samozřejmostí má být dlouhá příběhová singleplayer kampaň, která nabídne jak velké questy, tak vedlejší úkoly.

Jednou z hlavních devíz Blackguards bude podle tvůrců vyprávění příběhu, což mají ostatně natrénované z adventur, jen to tady trochu podpoří akční hratelností. S Blackguards byste se měli podle tiskové zprávy zabavit na více jak 40 hodin, což je úctyhodné číslo. V galerii se můžete podívat na prvních pár obrázků a víc informací na sebe snad nenechá dlouho čekat, když bychom se měli vydání dočkat vlastně už za pár měsíců.

Tagy: akční fantasy RPG tahová

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.