zavřít

Trials Fusion přiveze populární sérii na novou generaci

iPad iPhone PlayStation 4 Windows Xbox 360 Xbox One

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vývojáři ze studia RedLynx prodlužují úspěšný život své závodní puzzle série Trials o dva nové tituly – Trials Fusion pro PC, PS4, Xbox One a X360, potažmo Trials Frontier pro chytré telefony a tablety. Ani u jedné z her zatím neznáme termín vydání, ale spolehnul bych se, že to bude na konci letošního, nebo v prvním čtvrtletí roku příštího.

Nás bude primárně zajímat Trials Fusion pro konzole a PC, která vyjde z prvků, přítomných už v Trials Evolution a Trials HD – odladěné fyzice, vytváření a sdílení tratí uživateli, návykovém multiplayeru nebo žebříčcích. Trials Fusion naváže grafickou stylizací nové generace, novými sociálními prvky, správně pojatým propojením s mobilními platformami a ještě více odladěnou fyzikou.

...

V článku připlácnutý trailer je spíše hezký a roztomilý, než že by ukazoval bůhvíjak velké kusy ze hry. Pár záběrů z Trials Fusion i z Trials Frontier ale přeci jenom uvidíte. Jako lákadlo k věcem budoucím určitě mohou zafungovat.

Dění okolo letošní E3 můžete sledovat v našem E3 2013 speciálu, a na videa pak můžete koukat na Games TV.

Tagy: akční puzzle Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.