zavřít

Tři školy z tahovky Fire Emblem: Three Houses mají obsah na 200 hodin

Switch

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Fire Emblem: Three Houses je jednou ze tří her, které si Aleš napsal do našeho článku „Co si v roce 2019 rozhodně chceme zahrát“. Já se mu ani moc nedivím, byť na rozdíl od něj si na toto RPG s tahovými souboji a zajímavým zasazením bohužel čas nenajdu. Dohrát ho jen za jednu ze tří přítomných škol totiž zabere kolem 80 hodin.

Je jen na vás, zda se přidáte ke koleji Černých orlů, Modrých lvů, nebo Zlatých jelenů. Všechny vychovávají bojovníky pro jeden ze tří znepřátelených národů. Nějakou část hry tedy strávíte ve škole výukou vlastních žáků, abyste se následně přenesli v čase do budoucnosti, kde bohužel nepanuje mír mezi národy, ale válka.

V době výuky si vychováváte žáky k obrazu svému, vytváříte si s nimi a dalšími učiteli pouto, a dokonce můžete přetáhnout (tedy k sobě, ne po hlavě) studenty z ostatních kolejí. Velkou část hry tvoří souboje, které jsou řešené tahově na čtvercové síti, a i když pro sérii samy o sobě nejsou ničím novým, jejich mechanismy se dočkají pár novinek.

Fire Emblem: Three Houses vychází 26. července na Switchi, a pokud by vám náhodou nestačila základní edice a máte rádi herní doplňky, můžete sáhnout po sběratelce se steelbookem, flashkou se soundtrackem, odznáčky tří škol a artbooku (viz obrázek níže). Teď už se ale pohodlně usaďte, protože vás čeká půl hodinky z hraní:

Fire Emblem: Three Houses Collectors's Edition

Tagy: strategie fantasy RPG

Zdroje: Eurogamer.net

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.