zavřít

Třetí DeathSpank vyjde v létě, láká na slaninu

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Tentokrát už bez přispění Rona Gilberta, ale s jeho odkazem zcela evidentně v srdcích, připravují vývojáři z Hothead (nedávno oznámili Stopařova průvodce po galaxii) v pořadí již třetí dobrodružství ikonického antihrdiny DeathSpanka. S podtitulem The Baconing vyjde hra na PC, konzole a Mac letos v létě a podle toho, co tvůrci našeptali kolegům z Kotaku, můžeme očekávat nejenom obvyklou dávku absurdního, ironického a popkulutru zesměšňujícího humoru, ale hlavně upravenou hratelnost. Už žádný hack and slash stereotyp, který se v předchozích dvou titulech brzy přikradl.

Herní systém údajně zaznamenal řadu změn, připravit se máme na chytřejší nepřátele schopné vás nepozorovaně obklíčit a napadnou ze zadu, DeathSpank bude moci využívat různých úkrytů, střely z dálky bude moci odrážet zpět na nepřátele nebo je rovnou mazat hlava nehlava štítem. Ve zkratce se tedy dá říci, že se tvůrci snaží souboje, jako hlavní složku hry, udělat více strategické, abyste při hraní museli mít oči otevřené a nestačilo vám jen klikat a klikat a klikat. Po obsahové stránce je slíbeno přes 100 nových questů, nový příběh, celkem 70 postav, 80 nových zbraní, nový stupeň obtížnosti, nové lokace a nový pomocník: Bob z marketingu se svými speciálními pohyby jako laserový pohled, pojídání mrtvých těl pro doplnění zdraví a tak dále. Ale tyhle výčty jsou vždycky zavádějící, protože všichni dobře víme, že rovnice více = lépe opravdu neplatí.

Tagy: akční RPG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.