zavřít

Tarzan bledne před The Free Ones, kde se houpete závratnou rychlostí

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Léto je v plném proudu, a to bohužel znamená, že si spousta vývojářů bere dovolenou. Na druhou stranu je to příležitost pro menší studia, která díky hernímu suchu nezapadnou, a snad nás i v těch dusných dnech zabaví. Novinka The Free Ones vypadá jako menší projekt s přístupnou, zajímavou hratelností plnou pohybu.

Hra z vás udělá ušmudlaného vězně, který od rána do večera maká v dolech na izolovaném ostrově. Jednoho dne se vám podaří utéct a najít tábor uprchlíků v čele s Lanou, která vás zapojí do plánu úplného opuštění ostrova a nabytí ztracené svobody.

Ze záběrů se zdá, že byste s útěkem neměli mít sebemenší problém. Vaše postava Theo je totiž opravdu zdatný běžec a úctyhodný skokan, který se dokáže dostat z každé šlamastyky pomocí háku na laně. Pokud tedy dokážete udržet dostatečnou hybnost. Pobíháním a poletováním po rozsáhlých lokacích budete trávit většinu času, tu zbylou nasloucháním příběhu.

A to je zhruba tak vše, o co se s námi dvoučlenné studio Farsky Interactive podělilo. Sice nejde o úplné nováčky, ale obě jejich předchozí hry FarSky a Sky Break neplatí za žádné pecky. The Free Ones tedy asi také nebude trhat rekordy, ale jako letní oddechovka nevypadá vůbec špatně. Hru najdete na Steamu za 15 eur.

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.