zavřít

Tales of Berseria vyjde na západě nejenom pro PS4, ale i pro PC

PlayStation 4 Windows

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Další díl v sérii japonských RPG Tales of Berseria míří na západ nejenom v původní PlayStation 4 verzi, ale též pro PC, jak se u her od Namco Bandai stalo v posledních měsících dobrým zvykem. Nedávno ostatně pro PS4 a PC vyšel díl Tales of Zestiria a v plánu jsou i PC konverze některých z legendárních dílů předchozích let viz Tales of Symphonia. Vraťme se ale k tomu, co nabídne Tales of Berseria.

Příběh hry sleduje mladou ženu Velvet. Před třemi lety zažila nekonkrétní tragickou událost, která ji navždy změnila a donutila přehodnotit optimistický postoj k životu. Z Velvet se stala postava naplněná hněvem a zlobou, která zároveň ovládá jednu speciální schopnost.

Právě zmíněnou speciální schopnost budou hráči objevovat ve společnosti Laphiceta, mladého chlapce, který je z hlediska charakterových vlastností pravým opakem toho, co ve hře bude ztělesňovat Velvet. Laphicet je dobro samo a středobodem pozitivních charakterových vlastností.

A to je víceméně vše, co ze základní premisy příběhu vývojáři zveřejnili. Jediné, co ještě vydali, je lákadlo v podobě příslibu variabilního prostředí. To už ale můžete posoudit na přiložených obrázcích i ze záběrů zmíněného traileru.

Tagy: akční RPG JRPG

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.