zavřít

Sukuba ze hry Succubus má vlastní Twitter pro dospělé, kam postuje selfie

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Madmind Games se rozhodlo postavit své portfolio na krvavých hrách hraničících s pornem. Jejich prvotina Agony byla plná nahých těl a brutálních záběrů, což perfektně vystihuje i další dvě hry ve vývoji – Paranoid s nahými zombíky a Succubus s nahou sukubou. Druhá jmenovaná dostává trailer, který je v porovnání s novým Twitterem slabým odvarem.

Succubus je hra ze stejného prostředí jako Agony, ve které jste titulní sukubu Vydiju chtě nechtě potkali. Nyní se stává hlavní „hrdinkou“ mnohem akčnější adventury, ve které využijete sílu a schopnosti sličné démonky k rozsápání nepřátel a nechutných bossů. Samozřejmě nebudou chybět odhalená ňadra a klíny.

Nový, velmi zvláštní trailer s příhodným názvem Selfie nejprve sleduje záběry ze Země, kterou devastují démoni. Držitel mobilního telefonu, který celou situaci natáčí, se posléze propadá do pekla, kde ho o dotykový telefon připraví naše sukuba Vydija. Závěr videa vás nabádá k sledování Vydiji na jejím Twitteru, který skutečně existuje.

Vydija s novou hračkou pořizuje vlastní selfíčka, píše neskrývavě o velice nemravných zážitcích a obdivuje práci Doomguye, který se během E3 vypořádal se spoustou jejích příbuzných. Jak se zdá, drsňák z Doomu ji docela přitahuje. Můžeme snad v budoucnu čekat nějaký divoký románek?

Je to sice velmi úchylný, ale vtipný způsob propagování erotické hororové hry Succubus, která zatím nemá žádné datum vydání, ale můžete si ji hodit do wishlistu na Steamu. A samozřejmě nezapomeňte Vydiju sledovat na tom Twitteru. Nejen kvůli nahým selfíčkám – třeba se tam objeví i nějaké zajímavé informace o hře.

Tagy: peklo horor nahota akční adventura

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.