zavřít

Strategie Total War Battles: Kingdom vyjde příští týden

iPad iPhone Android PC MAC

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Taktická realtime strategie Total War Battles: Kingdom zná po více jak roce od oznámení své datum vydání. Ke hře se dostanete už 24. března a to na iPhone, iPadu, iPodu Touch, na podporovaných zařízení s Androidem a také na PC a Mac. Nicméně, právě mobilní platformy by vám měly naznačit, že tohle je ze strany Creative Assembly pokus o trochu jiný obsah, než jsou klasické Total Wary a na PC si spíše odskočil v rámci vydání na iOS a Android.

Total War Battles: Kingdom je další pokus vývojářů ze studia Creative Assembly dostat známou PCčkovou sérii Total War i na mobilní platformy a to s free-to-play mechanismy. Z logiky věci tak půjde o trochu odlehčenou a jednodušší strategii, nicméně tvůrci nezapomínají v tiskových zprávách zdůrazňovat, že to nebude žádná casual hříčka na pár minut.

Ve hře začínáte takřka na zelené louce a vaším cílem je vybudovat velké a produktivní království. Jakmile máte postavené hrady i města, populace roste a ekonomika šlape na plné obrátky, je čas jít do války. Své armády pošlete na armády nepřátelských hráčů, nebo na AI oponenty. Boje pak probíhají více schematicky, v rámci trojice linií, na nichž se střetávají vaše jednotky. Takže, opravdu nečekejte klasický Total War.

Tagy: strategie mobilní hry historická taktická

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.