zavřít

Steep brzy rozšíří Aljaška a pravidelné měsíční turnaje

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zimní arkáda Steep si na nedostatek prostoru stěžovat rozhodně nemůže. Hra už od svého vydání nabízí obrovský svět plný hor, kopců, svahů, skokánků, ramp a dalších věcí, na kterých si můžete rozlámat virtuální kosti na tisíce způsobů. Kdyby vám to ale přesto nestačilo, dostanete nášup. Nášup, u kterého tvůrci netroškařili a vytvořili virtuální Aljašku.

Aljaška do hry přibude 10. února za velice sympatickou cenovku: zadarmo. Aktualizovat Steep ale můžete už dnes a dostanete patch 1.04, jak oznámili tvůrci na blogu Ubisoftu. V něm bychom měli vidět výsledek pečlivého pročítání recenzí a příspěvků na diskuzních fórech.

Vývojáři totiž ladili a upravovali to, co se jim na hře trochu nepovedlo, a tak vám patch 1.04 vylepší hru o přesnější skákání (hurá!), utlumí následky pádů v G-force a vylepší pohled Mountain View. A přidá také několik dalších drobností, které hru posunou tam, kde měla být už od začátku.

Další novinkou je také speciální turnaj Steep World Tour Tournament. Z něj se má stát pravidelná měsíční série závodů a soutěží, která začíná dnes událostí jménem Backcountry. Kvalifikace běží od 27. do 29. ledna, kdy musíte získat alespoň 5000 bodů abyste mohli v turnaji vůbec zůstat.

Samotný turnaj pak začne 30. ledna a poběží do 1. února s tím, že finále se bude konat od 4. do 6. února. Celou akci taky hezky přehledně rekapituluje infografika níže. A jako kdyby nebylo ve hře málo událostí, vývojáři ještě chtějí vyzobat ty nejlepší hráčské výzvy a implementovat je do hry jako nové Community Challeges.

Steep

Tagy: hory online sportovní sport multiplayer asymetrický multiplayer E3 2016

Zdroje: Ubisoft blog

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.