zavřít

Steep brzy rozšíří Aljaška a pravidelné měsíční turnaje

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zimní arkáda Steep si na nedostatek prostoru stěžovat rozhodně nemůže. Hra už od svého vydání nabízí obrovský svět plný hor, kopců, svahů, skokánků, ramp a dalších věcí, na kterých si můžete rozlámat virtuální kosti na tisíce způsobů. Kdyby vám to ale přesto nestačilo, dostanete nášup. Nášup, u kterého tvůrci netroškařili a vytvořili virtuální Aljašku.

Aljaška do hry přibude 10. února za velice sympatickou cenovku: zadarmo. Aktualizovat Steep ale můžete už dnes a dostanete patch 1.04, jak oznámili tvůrci na blogu Ubisoftu. V něm bychom měli vidět výsledek pečlivého pročítání recenzí a příspěvků na diskuzních fórech.

Vývojáři totiž ladili a upravovali to, co se jim na hře trochu nepovedlo, a tak vám patch 1.04 vylepší hru o přesnější skákání (hurá!), utlumí následky pádů v G-force a vylepší pohled Mountain View. A přidá také několik dalších drobností, které hru posunou tam, kde měla být už od začátku.

Další novinkou je také speciální turnaj Steep World Tour Tournament. Z něj se má stát pravidelná měsíční série závodů a soutěží, která začíná dnes událostí jménem Backcountry. Kvalifikace běží od 27. do 29. ledna, kdy musíte získat alespoň 5000 bodů abyste mohli v turnaji vůbec zůstat.

Samotný turnaj pak začne 30. ledna a poběží do 1. února s tím, že finále se bude konat od 4. do 6. února. Celou akci taky hezky přehledně rekapituluje infografika níže. A jako kdyby nebylo ve hře málo událostí, vývojáři ještě chtějí vyzobat ty nejlepší hráčské výzvy a implementovat je do hry jako nové Community Challeges.

Steep

Tagy: hory online sportovní sport multiplayer asymetrický multiplayer E3 2016

Zdroje: Ubisoft blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.