zavřít

Slovenskou diablovku Shadows: Awakening rozšíří nekromancie a golem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nekromant se svou armádou oživlých mrtvol je jedním z nejpopulárnějších hrdinů Diabla II. Není tedy žádný div, že jeho úspěch inspiruje nejrůznější klony v rámci žánru. Ve slovenském Shadows: Awakening mu sice říkají Devourer, ale princip zůstává stejný – šílený mág dokáže vdechnout život mrtvým kreaturám a proměnit je v nástroje zkázy plnící každé jeho přání. Jen to tentokrát nebude váš spojenec.

Na severu Thole leží laboratoř Arkanum, které se místní raději vyhýbají, protože se o ní traduje, že v ní kouzelníci provádějí nelidské experimenty. Nekromancii, dokonce. Na každém šprochu pravdy trochu. Obsah těchto experimentů tvoří první DLC pro Shadows: Awakening.

Ať už jste tenhle slovenský kousek dohráli, anebo s ním teprve začnete, můžete se do Thole vydat kdykoliv. Požírač duší Devourer a jeho oživlé loutky vám však pořádně zatopí. Odměnou za vaše úsilí a odhalení tajemství laboratoře bude posila v podobě brutálního Chromaton Golema, kterého můžete oživit posbíráním a sestavením úlomků jeho srdce.

Kromě nového dobrodružství a silné hory kamení v DLC The Chromaton Chronicles za pět eur do hry přibude také balíček Legendary Armory s trojicí sad zbraní a zbrojí, spolu s digitálním artbookem a soundtrackem za dvě eura.

Mimo placeného obsahu všichni hráči obdrží halloweenský update s tematickým eventem, výzdobou a předměty. Všechen zmíněný obsah je již nyní dostupný pro hráče na počítačích, ale konzolisté nemusí věšet hlavu, protože hra během listopadu dorazí i na PlayStation 4 a Xbox One. Na Steamu je v rámci halloweenských slev v 25% slevě, takže ji do 3. listopadu můžete pořídit za 30 eur.

Tagy: RPG izometrické diablovka herní série slovenská hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.