zavřít

Sledujte záznam speciálního živého Fight Clubu o E3 2019

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Náš web by nemohl fungovat bez vás – našich věrných čtenářů, diváků, fanoušků. Proto jsme se i letos po delší pauze společně sešli u Fight Clubu naživo. Řeč nemohla být o ničem jiném než o největším hráčském svátku roku: Šárka s Lukášem se vydali do Los Angeles na E3 2019 a poreferovali o svých zážitcích. Kromě toho došlo i na vaše dotazy, hardwarové okénko a na kvíz o hodnotné ceny - nejhodnotnější z nich byla bezpochyby bunda Cyberpunk 2077.

Fight Club Speciál o letošní E3 se konal v naší prověřené pražské Jack Daniels Musician Factory, kde jsme se 28. června sešli, abychom probrali to, co nás i vás na losangeleské výstavě nejvíc zaujalo. Došlo taky na redakční zážitky z prvních výstav i na filozofování, zda má E3 v dnešní době vůbec ještě nějaký smysl.

Po hardwarovém koutku s predikcemi o streamování i budoucí generaci konzolí jsme odpovídali na dotazy z publika a nakonec vás za účast odměnili kvízem. Ten prověřoval znalosti reálií z vlogů Šárky a Lukáše z Los Angeles, ale s odměnami se dostalo nakonec na všechny. Kromě té kyberpunkové bundy. Ta je jen jedna!

Tagy: Fight Club Special E3 2019

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.