zavřít

Sky Knights je nezávislá arkádová střílečka s moderními letadly

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jednomužný vývojářský tým jménem Hampus Bankler pracuje na prostém, ale moc pěkně vyhlížejícím titulu Sky Knights. Jde o primárně multiplayerovou, shora viděnou arkádovou střílečku, v níž ovládáte moderní letoun a bojujete ve dvou čtyřčlenných týmech proti sobě. Pokud hledáte realistický letecký simulátor, odvraťte zrak, ale pokud byste zkusili střílečku, v níž jde o dokonalé zvládnutí vašeho malého letadla a co nejlepší manévrování, zkuste dát Sky Knights šanci.

Hra je k dispozici v rámci alfa verze, do níž se můžete přihlásit na oficiálních stránkách. V jejím rámci je k dispozici šest různých letadel, například A-10A, F-16A či F-15C, z nichž každé má své výhody i slabiny. Výbavu letounů, jíž můžete i měnit a vylepšovat zahrnují projektilové zbraně, teplem a radarem naváděné střely, bomby, rakety vzduch-země (protože útočit půjde i na pozemní cíle) a řada dalších nástrojů ničení.

K dispozici je celkem patnáct upgradů letadel plus šest schopností, které si můžete v průběhu hraní odemknout a zvolit si ten, který odpovídá vašemu hernímu stylu. Kromě letadel ovládaných živými hráči či umělou inteligencí bude mezi vaši opozici patřit i pozemní síly včetně protiletecké techniky. Ještě, že máte k dispozici bomby a rakety. V boji proti letadlům využijete jak manévrování, tak i speciální protiopatření, které třeba setřesou naváděné rakety.

Sky Knights úspěšně prošla Steam Greenlightem a za zmínku stojí, že Švéd Hampus Bankler působil v Roviu, kde patřil k hlavním vývojářům Angry Birds 2. Na Sky Knights dělá veškeré programování, designová rozhodnutí a také skládá hudbu, nicméně s testováním, ozvučením a pár dalšími prvky mu pomáhá blíže nespecifikovaná skupinka zkušených vývojářů.

Tagy: letecka akční multiplayer arkáda

Zdroje: tisková zpráva,Indie Games

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.