zavřít

Rozpohybujte se v rámci akce Léto plné sportu na X360

Xbox 360

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud už vás potkal smutný osud obývákových sportovců, kteří by si při nejbližším kontaktu s reálným sportem mohli zlomit hlavu nebo urazit ruku, tak byste místo pasivního sledování ME ve fotbale, potažmo brzy i Olympijských her mohli přeci jenom vzít alespoň ovladač do rukou a pořádně si zasportovat virtuálně. Microsoft vás k tomu chce motivovat chystanou akcí Léto plné sportu, která startuje 18. června, trvá do 20. srpna a v průběhu osmi tematických týdnů vám umožní porovnat síly v nejrůznějších disciplínách s více než 60 miliony dalších hráčů Xbox Live po celém světě.

„Soutěžit se bude v automobilových závodech Forza, fotbalovém simulátoru FIFA nebo na tenisových kurtech v Kinect Sports 2,“ slibuje tiskovka. A když soutěžit, tak ne zadarmo. To ani kuře nehrabe. Každý týden obdrží vítězové bonusový stažitelný obsah do konkrétní hry a slevy v Marketplace. Podrobnosti o celé akci najdete na homepage Xboxu nebo FB stránkách. Po rozkliku si můžete nastudovat časový harmonogram akce.

Týdenní plán akce Léto plné sportu:

  • Týden 1           18.6. - 24.6 – Forza Challenge
  • Týden 2           25.6. - 1.7. – FIFA Challenge
  • Týden 3           2.7. - 8.7. –  Kinect Sports 2 Tennis Challenge
  • Týden 4           9.7. – 15.7. – Play Break – Quiz Marathon
  • Týden 5           16.7 – 22.7. – Tiger Woods PGA13 Golf Challenge
  • Týden 6           23.7. – 29.7. – Dance Central 2 Dance-off Challenge
  • Týden 7           30.7.-5.8. – London 2012 Challenges
  • Týden 8           6.8. - 12.8 – Kinect Sports 2 Table Tennis Challenge
  • Týden 9           13.8. – 20.8. – Vyhlášení vítězů, nejlepších účastníků atd...

Tagy: sportovní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.