zavřít

První Men of War se vrací v remaku Assault Squad 2: Men of War Origins

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Je to už sedm let, co jsem do Levelu recenzoval poněkud megalomanskou, ale nesmírně uspokojující strategii Men of War z druhé světové války. Dodnes na ní s láskou vzpomínám a jak se zdá, nostalgii ve mně ještě více podnítí čerstvě oznámený remake prvního dílu jménem Assault Squad 2: Men of War Origins. Pokud byste se také vrátili na bojiště známá z prvního dílu a chybí vám oku líbivější podoba, mám pro vás dobrou zprávu – čekat budete muset jen do 25. srpna, kdy hra vychází.

Z hlediska herní činností zůstane titul nezměněný. Čekají vás stejné mise, trojice kampaní za Spojence, Sověty a Němce. Nicméně vylepšení čekejte jak na straně audiovizuálního zpracování, tak i v oblasti hratelnosti. Hra bude stát na GEM enginu, který prošel řadou vylepšení, takže v Men of War Origins počítejte s pořádně vylepšeným vzhledem, přepracovaným audiem, ale i vylepšenou umělou inteligencí a úpravami hratelnosti jako je automatické doplňování munice a systém veteránl u jednotek. Vylepšení čekejte i na straně balistiky a fyziky.

Když odhlédnu od toho, že 1C dělá tímhle názvem opravdový guláš v pojmenování her ze své série (poslední díl se jmenoval Men of War: Assault Squad 2), je to sympatický počin pro ty, kteří, podobně jako já, vzpomínají na původní hru a třeba jim ani nesedl vývoj, který série zažila s tituly Assault Squad (kam teď ovšem vlastně spadá i tenhle remake).

Tagy: strategie remake válečná realtime

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.