zavřít

První DLC pro Hitman GO přináší nové úrovně i nepřátele a můžete ho získat i zdarma

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Čekání na velkého Hitmana úspěšně zpříjemňuje mobilní Hitman GO. Povedená "desková" tahovka s agentem 47 v hlavní roli obsahuje v základní verzi spoustu úrovní, jejichž splnění pár hodin zabere. Jestli jste ale, stejně jako já, všechny úrovně projeli, jistě uvítáte update (či DLC) s novým obsahem i mechanikami, který už je dostupný pro iOS verzi a majitelé Android verze se ho dočkají velmi brzy.

Update s názvem The Airport box vás buď vyjde na jedno euro, nebo se k němu můžete prokousat bezplatně dohráním všech předchozích boxů. Za cenu jednoho piva nebo zdarma každopádně dostaneme 15 nových úrovní ve zbrusu novém prostředí letiště, které v původní hře není. Vedle nového prostředí a úrovní obsahuje update i nové nepřátele - třeba strážce s baterkou, kteří hlídají dvě místa a vypadají dost zákeřně.

Krom jiného update přináší i několik nových mechanik. Například přeskakování tahů, pohyblivý chodník a nový mód "civilista".

Majitelé iOS zařízení, kteří mají hru dohranou, se mohou vrhnout do tahového zabíjení hned a zdarma. Kdo hru kompletně nemá, musí vytáhnout z kapsy jedno euro. A snad se brzy dočkají i majitelé Android zařízení.

Pokud jste Hitman GO ještě nehráli, nechte se přesvědčit recenzí od Lucky Vážně jde o jedno z nejvíce povedených a nápaditých převedení známé značky z PC či konzolí na mobilní platformy.

Tagy: strategie akční tahová taktická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.