zavřít

Pro milovníky retra přichází Project Mercury

iPhone Xbox 360

- Oznámení autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Jste z moderních her otrávení, vadí vám neustálá honba za technologickou dokonalostí a s konstatováním, že dříve byly hry mnohem lepší, znechuceně přehlížíte všechny současné AAA tituly? Pak i pro vás přinesl Gamescom zajímavou informaci a to konkrétně od nového studia Centauri Micro Games. To se totiž specializuje na vývoj retro her, které obohacuje o nové funkce poskytující současné platformy.

Jejich právě připravovanou hrou je Project Mercury. Mělo by jít o oldschool RPG s akčními a taktickými prvky odehrávající se někdy ve 25. století. Zajímavý je také výčet platforem, na kterých bude Project Mercury k dispozici. Jako první vyjde verze pro iPhone a iPod Touch letos v listopadu. Na jaře 2012 se pak dočkají majitelé Xboxu 360 a osmibitového Commodore 64! V článku naleznete zatím jediné dva zveřejněné obrázky.

 

 

 

 

Tagy: retro RPG vesmírný

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.